Menu
Wydziały
Instytut Informatyki UwB > Oferty praktyk

Oferty praktyk

 

Program stażowy w ramach projektu
Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu

Uniwersytet w Białymstoku realizuje drugą edycję projektu „Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu”, w ramach którego organizowane będą płatne staże dla studentów II roku studiów 1 stopnia, kierunku Informatyka.

Informacje o projekcie i dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie https://www.uwb.edu.pl/stazysci

Zapraszamy do udziału w II edycji projektu.

W razie pytań, należy kontaktować się z Koordynatorem staży w Instytucie Informatyki drogą e-mail poprzez USOSmail: dr inż. Wiesław Półjanowicz – wpoljan-at-uwb.edu.pl

Szczegóły na stronie: https://www.uwb.edu.pl/stazysci

Szczegóły: PDF

11.05.2021

 


Naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku zaprasza studentów III roku studiów licencjackich, ostatnich dwóch lat studiów magisterskich oraz absolwentów uczelni wyższych do odbycia 3 miesięcznych bezpłatnych praktyk w celu uzyskania doświadczenia zawodowego i nabycia umiejętności praktycznych na stanowiskach urzędniczych i pracy admnistracyjno – biurowej od przyjaznego zespołu pracowników lubiących dzielić się wiedzą i doświadczeniem.
Szczegóły: PDF

9.05.2013

Programu płatnych praktyk i staży w PZU

Rozpoczął się program praktyk i staży PZU. Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją karierę w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jeżeli jesteś zmotywowany do działania, praca przez duże „P” czeka właśnie na Ciebie!

Więcej informacji na www.pzu.pl/kariera

27.03.2013

Podążaj tropem lwa!

Ruszył program wakacyjnych praktyk ING Banku Śląskiego. Już dziś aplikuj i buduj swoją karierę w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce!

Praktyka z Lwem to program płatnych letnich praktyk, skierowanych do studentów od drugiego do piątego roku studiów. Praktyki odbywają się w różnych lokalizacjach i departamentach ING Banku Śląskiego, zarówno w naszych centralach w Katowicach oraz w Warszawie, jak i w regionach.

Szczegóły: PDF

21.03.2013

Oferty praktyk – pobierz PDF

5.02.2013

Praktyki – Google

2013 Software Engineer Intern – Multiple European Locations Available

Na przyszłoroczne praktyki należy zgłaszać już teraz. Rejestracja prowadzona jest poprzez stronę internetową. Preferowani są studenci na 4-5 roku studiów. (szczegóły)

Panel boczny
Kontrast A+ A-