Menu
Wydziały
Instytut Informatyki UwB > Wszystkie Aktualności > Aktualności > Program stażowy w ramach projektu „Nowoczesny Uniwersytet”

Program stażowy w ramach projektu „Nowoczesny Uniwersytet”

25.05.2020

Program stażowy w ramach projektu
Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu

Uniwersytet w Białymstoku realizuje projekt Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu, w ramach którego organizowane będą płatne staże dla studentów II roku studiów 1 stopnia, kierunku Informatyka.

Informacje o projekcie i dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie https://www.uwb.edu.pl/stazysci

Zapraszamy do udziału w I edycji projektu.

Rekrutacja jest dwuetapowa:

  • przesłanie formularzy rekrutacyjnych  poprzez pocztę USOSmail do Koordynatora projektu w Instytucie Informatyki dr inż. Wiesława Półjanowicza w terminie do dnia 01.06.2020r.
  • w dniu 2.06.2020r. nastąpi klasyfikacja studentów na staże (wg listy rankingowej – średnia ocen po I roku) i po zakwalifikowaniu odpowiedniej liczby studentów( max. do 18 osób) będą wysłane do tych studentów informacje drogą e-mailową (poprzez USOSmail) o zakwalifikowaniu się na staż (proszę odczytać w tym dniu pocztę).
  • następnie dostarczenie przez zakwalifikowane osoby w dniach 3.06.2020r. i 4.06.2020r. w godz. 10.00 – 14.00 papierowej wersji dokumentów na Kampus UwB, budynek Instytutu Informatyki pokój 3039po wcześniejszym uzgodnieniu emailowo (ewentualnie telefonicznie) Koordynatora staży z kandydatem daty i godziny spotkania (dane do kontaktu z kandydatem wzięte z formularza rekrutacyjnego).

W przypadku osób np. przebywających czasowo na kwarantannie proszę o wysłanie skanów dokumentów z odręcznymi podpisami Kandydatów poprzez pocztę USOSmail, a dokumentów papierowych kurierem na adres:
Uniwersytet w Białymstoku, Instytut Informatyki
ul. Ciołkowskiego 1M, 15-245 Białystok
z dopiskiem  Program stażowy w ramach projektu „Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu”

W razie pytań, należy kontaktować się z Koordynatorem staży w Instytucie Informatyki drogą e-mail poprzez USOSmail.

Szczegóły na stronie: https://www.uwb.edu.pl/stazysci

Kontrast A+ A-